Yhteystiedot

ROSTEK-TEKNIIKKA OY
Ruukintie 18 • 02330 Espoo
(käynti Tiilenvalajantien kautta)

Puh. +358 (0)9 863 4250
Fax. +358 (0)9 671 559

info(at)rostek-tekniikka.fi

Työn tuottavuuden ja turvallisuuden asialla

Myynti

Konemyynti ja huolto Sami Hartikainen Myyntipäällikkö +358 50 388 3739 sami.hartikainen(at)rostek-tekniikka.fi
Konemyynti, huolto, putoamisuojaus Jarmo Koskinen Toimitusjohtaja +358 40 527 8116 jarmo.koskinen(at)rostek-tekniikka.fi

Huolto ja varaosat

Huolto-, tarkastus- ja korjauskutsut Anu Kristo Huoltoassistentti +358 40 649 4780 anu.kristo(at)rostek-tekniikka.fi
Nostimet ja huolto Sami Törmä Varaosat +358 400 700 781 sami.torma(at)rostek-tekniikka.fi
Nostimet ja huolto Matti Saaristo Työnjohto +358 40 778 5209 matti.saaristo(at)rostek-tekniikka.fi
Nostimet ja huolto Samu Ahola Pori korjaamo +358 40 1760239 samu.ahola(at)rostek-tekniikka.fi
Nostimet ja huolto Kai Käsmä Oulu Korjaamo +358 40 8230534 kai.kasma(at)rostek-tekniikka.fi
Nostimet ja huolto Antti Vilpakka Seinäjoki +358 40 5804078 antti.vilpakka(at)rostek-tekniikka.fi
Nostimet ja huolto Kimmo Mononen Kuopio +358 400 164 864 kimmo.mononen(at)rostek-tekniikka.fi

Tekninen tuki

040 649 4780

Hallinto

Henkilöstö & talous Mari Muurinen HR & talouspäällikkö +358 50 4607777 mari.muurinen(at)rostek-tekniikka.fi
Tekninen palvelukehitys Pertti Lenko Senior adviser +358 40 718 7048 pertti.lenko(at)rostek-tekniikka.fi
Hallituksen puheenjohtaja Risto Liiri +358 400 462 461 risto.liiri(at)rostek-tekniikka.fi
Hallituksen jäsen Monica Liiri +358 40 701 0105 monica.liiri(at)rostek-tekniikka.fi